شناسه : 40715
د, 02/25/1402 - 11:09
نویسنده : کاربر ادمین
مسئول بسیج مهندسین عمران و معماری کشور درگفتگو با بسیج خبر داد:

برگزاری رزمایش تخصصی جهادگران بسیجی مهندسین عمران و معماری در اسفندماه

مسئول بسیج مهندسین عمران و معماری کشور افزود: با توجه به ظرفیت مازندران ،رزمایش تخصصی جهادگران بسیجی مهندسین عمران و معماری در اسفندماه سال جاری در مازندران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین عمران و معماری، سردار سیاوش مسلمی پیش از ظهر امروز در حاشیه نشست هم اندیشی جامعه مهندسین عمران سپاه کربلا با حضور دکتر قنادزاده مسئول بسیج مهندسین عمران و معماری کشور با اشاره به اینکه این نشست به مناسبت سالروز تشکیل بسیج سازندگی با حضور جمعی از نخبگان جامعه مهندسی برگزار شد، گفت: در این جلسه علاوه بر دریافت پیشنهادات و انتقادات، برترین‌های بسیج مهندسین عمران و معماری درسال ۱۴۰۱ تجلیل شدند. 

دکتر قنادزاده هم در گفتگو با خبرنگار بسیج در ساری،ضمن قدردانی از سپاه کربلا و بسیج مهندسین در افتتاح پروژه های آبرسانی و مسکن محرومین در مازندران گفت:  باید از ظرفیت بسیج مهندسین عمران و معماری در پیشرفت اهداف سازمان بسیج استفاده کرد.

مسئول بسیج مهندسین عمران و معماری کشور افزود: با توجه به ظرفیت مازندران ،رزمایش تخصصی جهادگران بسیجی مهندسین عمران و معماری در اسفندماه  سال جاری در مازندران برگزار می شود.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید