شناسه : 40556
پ, 08/12/1401 - 12:15
نویسنده : admin1

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران ومعماری به مناسبت یوم الله 13 آبان

سازمان بسیج مهندسین عمران ومعماری در بیانیه ای ضمن محکومیت اغتشاشات اخیر بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع سانی بسیج مهندسین عمران و معماری، به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 13 آبان ، در بیانیه ای ضمن محکومیت اغتشاشات اخیر بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم »

«ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اگر (آیین) خدا را یاری کنید، شما را یاری می‌کند و گام‌های‌تان را استوار می‌دارد»

تاریخ سیاسی اسلام عزیز سراسر است از انگیزه ها وتلاش های فراوان دشمنان قسم خورده که در هر شرایط و با هر ترفندی  در تلاش هستند تا  اسلام و قران را نابود کنند

با وجود گذشت بیش از هزار و چهارصد سال از طلوع خورشید فروزان اسلام ناب محمدی ، سران استبکار،  زر و زور، همیشه در تلاش بودند تا صدای منادی اسلام را خاموش نموده  و به زعم خود در مقابل پرتوهای سراسر نور قرآن مانع ایجاد کنند. شرایط امروز کشورما چه بسا همان شرایط زمان رسول خدا (ص) در جنگ احزاب است جایی که تمام کفر با همه قوا در مقابل تمام اسلام صف آرایی کرد.

در عصر حاضر، تنها حکومت دنباله رو مکتب سیاسی پیامبر اسلام (ص)، حکومت جمهوری اسلامی است. حکومتی که بدست   فقیهی عالیقدر ، عارفی روشندل،سیاستمداری حاذق ، رهبری توانا و مرجعی مردمی بنیان نهاده شد.

از همان روزهای نخست جمهوری اسلامی  ،کفار جهان همه تلاش خود را کردند تا با اعمال تحریم اقتصادی و جنگ تحمیلی  نام اسلام و جمهوری اسلامی رابرای همیشه در قرن 21 حذف کنند  اما  به برکت خون شهیدان و رهبری مدبرانه حضرت امام خمینی (ره) و سلف بر  حق ایشان حضرت امام خامنه ای روز به روز بر عزت اسلام و مسلمین افزوده شد.

حوادث اخیر که با فوت خانم مهسا امینی به عنوان بهانه ای برای حمله  به جمهوری اسلامی آغاز شد وتمام کفار جهان با همه توان و قدرت بر علیه ایران عزیز صف آرایی کرده اند واز هیچ تهمت و دروغ و خیانت و رذالتی چشم پوشی نکردند تا بتوانند این تنها حکومت علوی در جهان را دچار بحران و حاشیه کنند و به زعم باطل خویش ایران را تبدیل به سوریه ای دیگر کنند که به فضل الهی و با درایت رهبری معظم انقلاب این نقشه نیز برملا و خنثی شد.

13 آبان، براي ملت بزرگ و مبارز ايران، يادآور خاطرات تاريخي تلخ و گزنده‌اي از جنايات، تجاوزات، ايجاد بحران و توطئه‌هاي گوناگون دولت آمريكا در ايران و كشورهاي مختلف دنيا است.

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری ضمن اعلام وفاداری به آرمان های امام راحل، تبعیت كامل از فرامین رهبر معظم انقلاب، از آحاد ملت حماسه ساز و اسكتبار ستیز ، دعوت میکند  تا با حضور پرنشاط خویش در راهپیمایی 13 آبان، حمایت قاطعانه را از سیاست های نظام اسلامی اعلام و با شعار ماندگار هیهات من الذله آمادگی مجدد خود برای درخششی دیگر در سپهر ایثار و شهادت ابراز دارد.

 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید