۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۰
دبیر کانون سراسری انبوه‌سازان با بیان اینکه بی توجهی ها و قوانین ناصواب باعث شده تا بخش مسکن و ساخت و ساز به لبه پرتگاه کشیده شود، گفت:کاهش تولید مسکن در آینده تبعات بسیار زیادی برای اقتصاد کشور خواهد داشت.
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۴
مدیرکل دفتر حمل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: کشور عراق در مرزهای شلمچه و چزابه برای اعزام زوار به نجف مشکل کمبود ناوگان داشت که با همکاری یکی از شرکت‌های اتوبوسرانی، اتوبوس برای جابه‌جایی زوار به عراق اعزام شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۷
نظارت بر ساخت خانه محروم توسط مهندسین جهادگرکانون بسیج مهندسین عمران و معماری شهرستان چالوس انجام شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۰
عصرانه علمی /
کنفرانس علمی «طرح امکان سنجی روشنایی طبیعی صحن مجلس شورای اسلامی» به همت اانجمن مهندسی روشنایی و نورپردازی ایرانیان برگزار میشود.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۷
جمعی از اعضای ستاد بازسازی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمان با حضور در منرل شهید بادپا ، با خانواده ایشان دیدار کردند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۲
بخشنامه جدید بانک مسکن؛
مقام مسئول بانک مسکن از پرداخت تسهیلات اوراق حق تقدم به واحدهای مسکونی ۲۵ ساله خبر داد. پس از رشد بیش از ۱۰۰ درصدی قیمت مسکن طی یکسال اخیر، تقاضا برای اوراق مسکن به شدت کاهش یافته و به همین میزان قیمت هر برگ اوراق به زیر ۴۰ هزار تومان سقوط کرده است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۰
مدیرعامل بانک مسکن از تامین مالی ۲۴۰ هزار مسکن طرح اقدام ملی توسط این بانک خبر داد. قرار است در قالب این طرح ۴۰۰ هزار واحد مسکونی ساخته شود.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۰
دبیر کانون سراسری انبوه‌سازان با بر شمردن موانع رونق تولید در حوزه ساخت مسکن، این بخش را اسیر تفکرات "شمال تهران" دانست و گفت:‌ عوامل دست و پاگیر دورن‌سازمانی مانع ورود سرمایه‌گذار و تولیدکننده در جهت حفظ منافع کشور در شرایط جنگ اقتصادی است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۵
جلسه ستاد استانی شبکه مهندسین جهادگر سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان مازندران با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی برگزار گردید.
۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۱
جلسه ستاد استانی شبکه مهندسین جهادگر سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان مازندران برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۵۳
رئیس سازمان بسیج عمران و مهندسی استان مازندران:
رئیس سازمان بسیج عمران و مهندسی استان مازندران گفت: پل بعثت دروازه ورود به ساخت پل‌های ماندگار در جهان است، اگر ابعاد واقعی مهندسی آن مورد بررسی قرار گیرد شاهد تحول بنیادین در صنعت پل سازی جهان خواهیم بود.
۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۴
پنجمین جلسه شورای فنی استان سمنان باحضور سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۶
مهندس عابدی خبر داد:
مسئول بسیج مهندسین عمران ومعماری استان گیلان از امضای تفاهم نامه همکاری فی مابین سازمان متبوع خود با سازمان اوقاف و امورخیریه استان گیلا ن خبر داد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۲:۱۰
مهندس اژدری بیان کرد
سازمان بسیج مهندسین عمران ومعماری استان کرمان در راستای توسعه فرهنگی و اجتماعی منطقه، با در حضور در مناطقه کم برخوردار اقدام به برگزاری برنامه های مختلف آمورشی و فرهنگی کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۴
طراح و مجری پل بعثت در همایش شاهکار مهندسی دفاع مقدس:
طراح و مجری پل بعثت گفت: دانش مهندسی ایران و ساخت پل مثل دانش‌های هسته‌ای و موشکی در دنیا زبانزد است، اما کمتر به آن پرداخته می‌شود.

صفحات