۲۰۲۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۰
بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمان
سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمان در پی اقدام توهین آمیز دولت فرانسه به ساحت مقدس پیامبر رحمت اقدام به انتشار بیانیه ای کرد.
۲۰۲۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۸
جلسه هماهنگی مسئول بسیج مهندسین عمران و معماری استان با فرمانده سپاه گنبد در مورد طرح "عمران روستا" و با حضور مدیر کانون بسیج مهندسین عمران و معماری شهرستان و تعدادی از اعضای گروه جهادی این کانون برگزار گردید.
۲۰۲۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۸
اعضای مرکزی سازمان و مدیر اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان با مسئول و جمعی از نمهندسین بسیج سازمان دیدار کردند.
۲۰۲۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۴
هفتمین جلسه اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان اصفهان برگزار شد.
۲۰۲۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۷
جلسه تخصصی کارگروه آب سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری با حضور نماینده مردم شریف استان مازندران در مجلس شواری اسلامی برگزار شد.
۲۰۲۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۴
مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه انجام شد
به همت کانون بسیج مهندسین عمران و معماری شهرستان کلاله، تعدادی بسته کمک آموزشی و لوزام تحریر به دانش آموزانبی بضاعت شهرستان اهدا شد.
۲۰۲۰/۱۰/۱۵ - ۱۲:۴۵
بر اساس هزینه های سه ماهه دوم سال جاری میانگین قیمت هر متر مربع مسکن ملی ۲.۷ میلیون تومان درنظر گرفته شده که به استان‌ها ابلاغ شده است.
۲۰۲۰/۱۰/۱۲ - ۱۴:۳۲
به همت سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری خراسان جنوبی صورت گرفت
مهندس سهرابی از ساخت ۴ دستگاه سرویس بهداشتی و حمام در مناطق محروم استان خراسان جنوبی خبر داد.
۲۰۲۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۱
جشنواره ملی ساختمان برتر با همکاری سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری ، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ، کنفرانس ملی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی آغاز به کار کرد.
۲۰۲۰/۱۰/۱۰ - ۱۱:۱۴
دکتر سیدجواد هاشمی فشارکی در گفتگویی به بررسی چگونگی اختراع رادیاتور قرنیزی پرداخت.
۲۰۲۰/۱۰/۰۷ - ۱۴:۰۵
جلسه تخصصی کارگروه آب سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری با حضور نماینده مردم شریف استان مازندران در مجلس شواری اسلامی برگزار شد.
۲۰۲۰/۱۰/۰۷ - ۱۳:۴۱
مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان مازندران از اجرای طرح عمران روستا در شهرستانهای ساری و قائمشهر خبر داد.
۲۰۲۰/۱۰/۰۳ - ۱۴:۰۴
ماهنامه الکترونیکی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری ویژه شهریور ۱۳۹۹ منتشر شد.
۲۰۲۰/۱۰/۰۳ - ۱۳:۵۰
مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان زنجان:
مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان زنجان گفت: این قشر از بسیج ظرفیت‌های چشمگیری دارد و می‌تواند علاوه بر بحث خدمت‌رسانی به مناطق محروم، به مسئولان استان نیز در راستای شناسایی و حل مشکلات استانی مشاوره دهند.
۲۰۲۰/۱۰/۰۳ - ۱۳:۴۰
بمناسبت هفته دفاع مقدس اجرای طرح جهادی "عمران روستا" با اعزام گروه جهادی کانون بسیج مهندسین عمران و معماری شهرستان رامیان در روستای محروم و زلزله زده "ویرو" آن شهرستان آغاز گردید.

صفحات