برگزاری جلسه هیات اندیشه ورز استان سمنان

جلسه هیات اندیشه ورز سیازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان برگزار شد.

جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان روز سه شنبه مورخ  هفدهم تیرماه با ریاست مهندس اسکندری مسئول هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان و دبیری مهندس کاشیان در محل سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

در این جلسه که دستور کار آن تشریح مصوبات کارگروه های تشکیل شده در سازمان بسیجمهندسین عمران و معماری استان بود ابتدا مهندس رحیمیان زیاست سازمان ضمن خیر مقدم به حضار علت وقفه افتادن در تشکیل جلسات را مشکلات کشور در بحث کرونا عنوان نموده و مقرر شد این جلسات در آینده بسته به نیاز هیئت، حداقل هر ماه یک بار تشکیل شود.

سپس مهندس اسکندری مسئول هیئت اندیشه ورز و مسئول کارگروه مسکن سازمان درخصوص این کارگروه و مصوبات جلسات گذشته آن که تمرکز بیشتر بر روی بحث مسکن اقدام ملی بود مطالبی را عنوان نمودند.

بعد سخنان اسکندری، دکتر کاشی مسئول کارگروه حمل و نقل و ترافیک ضمن تشریح وظایف این کارگروه و عنوان کردن آمار جامعی از میزان راه ها، تصادفات، تلفات و سایر موارد مربوط به کارگروه به بیان اولویت های استان و شهر سمنان در مسائل حمل و نقل و ترافیک پرداختند و عنوان کردن با کمک تیم متخصصی که در بسیج مهندسین تشکیل دادیم ان شا الله به عنوان مشاور در خدمت نهادهای اجرایی استان خواهیم بود.

درپایان مهندس اسکندری ضمن جمع بندی مطالب و نظرات اعضا، ضمن تشکر از تشکیل این جلسه از مهندس کاشیان خواستند درخصوص تشکیل جلسه بعدی هیئت اندیشه ورز با حضور مسئول کارگروه معماری و شهرسازی هماهنگی لازم را بعمل آورند.

 

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.