انقلاب اسلامی یکی از پرافتخارترین انقلاب های دنیا به شمار می‌رود

استاد برجسته دانشگاه ارومیه گفت:انقلاب اسلامی ایران یکی از پرافتخارترین و استوارترین انقلاب در دنیا به شمار می‌رود.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان‌غربی، حجت الاسلام  اکبرزاده امروز درنشست بسیج و روشنگری که با حضور رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی و اعضای کارگروهای تخصصی و اعضای فعال این سازمان در سومین روز ایام مبارک دهه فجر در اتاق جلسات سازمان بسیج مهندسین عمران ومعماری استان برگزار شد، ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت ایام مبارک دهه فجرو گرامی‌داشت یاد و خاطره سپهبد شهید قاسم سلیمانی اظهارکرد: انقلاب اسلامی ایران یکی از پر افتخارترین و اقتدارترین انقلاب‌ها در دنیا بوده است که بواسطه این انقلاب کشور ایران دردنیا بزرگ و موجب عزت وشرف ملی شده است.

وی افزود: بعد پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ احترام وارزش، دین اسلام افزایش یافته، امنیت پایدار در منطقه بیشتر شده و دشمنان اسلام ازاقتدار کشوراسلامی ایران دچار رعب و وحشت شده اند.

حجت الاسلام اکبرزاده با اشاره به اینکه بعد از انقلاب اسلامی قدرت سیاسی و نظامی کشور در منطقه افزایش یافته تصریح کرد: آمریکا بعد از این انقلاب بزرگ، خوار و ذلیل شد و به گونه‌ای که قبل از انقلاب کشور ایران دست نشانده و نوکر آمریکا و زیر سلطه کشورهای غربی بود که این انقلاب بزرگ موجب شد ایران اسلامی عزت و شرف خود را بدست آورد و به طوریکه  درسال۱۳۶۶ رییس جمهور وقت آیت الله خامنه ای بتواند در سازمان ملل حضور پیدا کند و با اقتدار حرفی برای گفتن داشته باشد.

استاد برجسته دانشگاه ارومیه با بیان اینکه مشکلات اقتصادی  و اختلاس در کشور وجود دارد اذعان کرد: وجود اختلاس نشان از بی‌عرضگی برخی  مسوولین بوده و هم اکنون ما در جنگ اقتصادی قرار داریم همان طور که در جنگ همه احزاب و مردم با هم، هم دل وهماهنگ شدند و از میهن اسلامی دفاع کردند باید در این برهه هم هم دل و هماهنگ باشند تا پیروزمند میدان باشیم.

حجت الاسلام اکبرزاده با اشاره به رشادت‌های شهیدان انقلاب اسلامی در دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد:فرماندهان بزرگی مانند شهید باکری و شهید سپهبد قاسم سلیمانی برای این انقلاب و کشور زحمات  و خدمات فراوانی ارائه داده اند نباید ارزش‌ها و خدمات این بزرگواران و شهیدان عزیز به فراموشی سپرده شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران در قرن بیستم یک انقلاب منحصر به فرد بود و این انقلاب ادامه دارد و  پایان نیافته و از وظایف ما این است که قدر انقلاب را بدانیم وظایف خود را شناخته و به آن عمل کرده  تا آن را به صاحب اصلی  امام زمان (عج) تحویل دهیم.

به گزارش روابط عمومی،در این جلسه اعضای حاضر به بیان نقطه نظرات در خصوص انقلاب اسلامی و انتقال مفاهیم این انقلاب به اقشار مختلف جامعه تبادل نظر کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.