جلسه هیات اندیشه ورز شهرستان میبد برگزار شد

دومین جلسه هیئت اندیشه ورز کانون بسیج مهندسین شهید اکبرزاده شهرستان میبد با موضوع بررسی اجراء و توجیه طرح عمران روستا و ارائه خدمات به مردم شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین عمران و معماری ، دومین جلسه هیئت اندیشه ورز کانون بسیج مهندسین عمران ومعماری شهید اکبرزاده شهرستان میبد با موضوع بررسی اجراء و توجیه طرح عمران روستا و ارائه خدمات به مردم شهرستان میبد برگزار شد.

در ایتدای جلسه مهندس امیدی با اشاره به طرح عمران روستا خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین برنامه های پیش روی سازمان را توسعه خدمات به روستائیان و همچنین افزایش خدمات عمرانی به آنان عنوان کردند

وی با اشاره به اهمیت روستاها به این نکته اشاره کرد که کمبود امکانات و خدمات در روستاها باعث می شود مهاجرت به شهرها افزایش پیدا کرده و مشکلات روستایئان را نیز بیشتر کند.

مسئول سازمان بسیج مهندسین عمان ومعماری استان یزد  با تاکید بر بررسی و شناسایی و اولویت قرار دادن روستاهایی که دارای مشکلات در حوزه عمرانی و ساخت و ساز هستند به تشکیل گروه هایی طبق طرح عمران روستا و انجام فعالیت در این حوزه پرداخت. در ادامه سایر اعضا در مورد این طرح به بررسی و ارائه نظرات خود در این زمینه پرداختند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.