راه اندازی استارآپ خودآفرینی توسط مهندس بسیجی

مهندس رحیمی مسئول فضای مجازی سازمان بسیج مهندسین عمران ومعماری استان فارس از برگزاری همایش استارتاپ خودآفرینی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین عمران و معماری ، وبینار چگونه دانسته هایمان را به ثروت تبدیل کنیم در تاریخ ۳ شهریور ماه از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ با سخنرانی و ارائه رحیم خورشیدی، مدیر استارت آپ خود آفرینی برگزار خواهد شد.

رشد و تغییر فردی، عمل نمودن به دانسته ها، خودشناسی و خودآفرینی از جمله سرفصل های مهم این وبینار می باشد.

در این وبینار امکان پرسش و پاسخ زنده حین برگزاری، دسترسی با موبایل، تبلت و لپ تاپ و دریافت فیلم ضبط شده بعد از برگزاری برای علاقه مندان میسر خواهد بود.

رحیم خورشیدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در شیراز پیرامون دغدغه هایش گفت: از چند سال پیش یکی از اصلی ترین دغدغه هایم این بوده که با کارآفرینی به فرد موثری در جامعه تبدیل شوم و برای رسیدن به این هدف به دنبال کسب دانش و اطلاعات مورد نیاز، در سمینارها و همایش های مختلفی شرکت کرده و کتاب های زیادی را مطالعه کردم ولی متاسفانه آن اتفاقی را که انتظار داشتم نمی افتاد.

وی ادامه داد: چون فارغ التحصيل رشته مهندسی الکترونیک بودم بالطبع اکثر فعالیت هایم متمرکز بر تخصص های این حوزه شامل طراحی و نظارت تاسیسات، راه اندازی فروشگاه تجهیزات رایانه ای، روباتیک، راه اندازی اینترنت و ساختمان های هوشمند بود.

مدیر استارت آپ خودآفرینی اظهار داشت: یکی از اهداف استراتژیک من راه اندازی کسب و کار مورد علاقه ام بود که برای رسیدن به این هدف در مقطع ارشد رشته Emba را انتخاب کردم و شروع به راه اندازی استارتاپ گاماس گاماس در حوزه رشد و توسعه فردی نموده و موضوع پایان نامه ارشد خود را هم در زمینه استارتاپ ها انتخاب نمودم. از آنجایی که در فرهنگ استارتاپی ،یادگیری و چرخش یکی از مفاهیم مهم است با تکمیل دانش خود ،نیاز مهمی را شناسایی کردم و سوالی برایم ایجاد شده بود که چرا با وجود دانسته های فراوان قادر به تولید ثروت و کارآفرینی نیستم؟

وی همچنین مطرح کرد: جهت یافتن پاسخ این سوال تحقیقات فراوانی کردم و استارتاپ خودآفرینی که بلوغ یافته گاماس گاماس است خلق شد که در استارتاپ خودآفرینی به افراد یاد می دهیم با خودشناسی و شناخت توانایی ها و پتانسیل های خود اقدام به ارزش آفرینی کنند.

خورشیدی در پایان متذکر شد: کارآفرینی و تولید ثروت هم از نتایج خودآفرینی ست.

علاقه مندان جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر می توانند به وبسایت seminar.tv مراجعه نمایند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.