بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری گلستان به مناسبت روز جهانی قدس

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس، از جامعه مهندسین عزیز استان دعوت نمود تا در اهپیمایی روز قدس در سراسر استان حضور پرشور و باصلابت داشته باشند.

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس، از جامعه مهندسین عزیز استان دعوت نمود تا در اهپیمایی روز قدس در سراسر استان حضور پرشور و باصلابت داشته باشند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسی عمران و معماری استان گلستان،به مناسبت فرا رسیدن "روز جهانی قدس" ،بیانیه ای به شرح ذیل صادر گردید:

«با وجود بحران آفريني مستمر حاميان رژيم صهيونيستي براي به فراموشي سپردن مسئله ي فلسطين، اين سرزمين شريف به بركت مقاومت و مجاهدت ملت و گروه هاي فلسطيني، آزاد خواهد شد و تنها راه نجات قدس شريف، مبارزه و مقاومت است و ديگر راه¬ها، بي سرانجام و عقيم است.»(بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ديدار دبير كل جهاد اسلامي فلسطين ۲۴/۹/۱۳۹۵)
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که از سوی امام خمینی(ره) روز جهانی قدس نامگذاری شده است در واقع روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست های سفاک و جنایتکار و روز مقابله با مستکبرین است. همان گونه كه در جلد ۹ صفحه ۲۷۷ صحيفه ي امام خميني (ره) آمده است؛ روز قدس، روزي جهاني است و روزي نيست كه فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفين با مستكبرين است، روز مقابله ملت هايي است كه در زير فشار ظلم آمريكا و غير آمريكا بودند، روزي است كه بايد مستضعفين مجهز بشوند در مقابل مستكبرين، و بینی مستكبرين را به خاك بمالند.
روز قدس ميراث گرانبهاي بنيانگذار فقيد جمهوري اسلامي و نشاني از عمق دورانديشي و هوشمندي امام خميني(ره) است كه بيانگر اعتقاد و پايبندي به انديشه وحدت و انسجام اسلامي مقابل زورگويان عرصه¬ي جهاني است. امروز اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از هميشه بوده و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه تر از گذشته به یاری مردم مقاوم و مظلوم فلسطین بشتابند.
در شروع گام دوم انقلاب اسلامي، زلزله ي انقلاب، فرعونهاي در بستر راحت آرميده را بيدار كرد؛ دشمني ها با همه ي شدت آغاز شد و اقدام اخير رئیس جمهور منفور آمریکا در تهديد و تحريم علیه ملت ایران نيز در همين راستا قابل تفسير است؛ قدرت هاي انحصارگر جهان كه همواره حيات خود را در
دست¬اندازي به استقلال ديگر كشورها و پايمال كردن منافع حياتي آنها براي مقاصد شوم خود دانسته اند، در برابر ايران اسلامي و انقلابي، اعتراف به ناتواني كردند و خود نشان دهنده ي اين است كه تنها راه مقاومت در برابر آن همه خصومت و شقاوت و توطئه و خباثت، چنگ زدن به ايمان الهي و ایستادگی در مسیر دستیابی به حقوق مسلم ملت‌ها است.
ما مهندسين بسيجي استان گلستان به همراه ساير متخصصين متعهد و آزاده و دلسوز ايران اسلامي با الهام از مكتب ناب محمدي (ص) و انديشه هاي استكبار ستيزانه¬ي معمار كبير نظام مقدس جمهوری اسلامی، ضمن ابراز همدردي با مردم مظلوم فلسطين، جنايات رژيم صهيونيستي در كشتار وحشيانه اين مردم بي دفاع را محكوم نموده و با پيروي از امام خامنه ای (مد ظله العالي) در روز جمعه همگام با مردم خداجوي ايران اسلامي در راهپيمايي باشكوه روز قدس شركت نموده و با مشتهاي گره كرده، برائت و انزجار خود را از آمریکا،اسرائیل و مزدوران منطقه ای آنها اعلام و از آحاد مردم انقلابي و هميشه درصحنه و روزه دار به ويژه قشر مهندسين استان نيز دعوت مي كنيم تا در ياري مظلومان و مخاصمت با ظالمان به پاخاسته و در راهپيمايي روز جهاني قدس شركت نمايند.به اميد رهايي كامل قدس شریف و پيروزي مستضعفين بر مستكبرين عالم. إن شاءا...

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان
خرداد ماه ۱۳۹۸ هجری شمسی- رمضان المبارک۱۴۴۰ هجری قمری
پایان خبر./

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.