شناسه : 40373
ش, 04/04/1401 - 10:58
نویسنده : admin1
مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد:

بسیج مهندسین عمران و معماری بازوی مشورتی طرحها و پروژه های حوزه راه و شهرسازی در استان یزد است

مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد در جلسه هیات اندیشه ورز سازمتان بسیج مهندسین عمران و معماری این استان از نقش مهم این نهاد برای طرح ها و پروژه های بزرگ استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد این جلسه که حضور  رییس و اعضای شورای مرکزی این نهاد تخصصی و انقلاب، به میزبانی مدیرکل راه و شهرسازی تشکیل شد، به نقش تاثیرگذار این جامعه متخصص بسیجی پرداخته شد.

در ابتدا جلسه امیدی مسئول بسیج مهندسین استان ضمن عرض تبریک به مناسبت انتصاب احسان خواجه رضایی بعنوان مدیرکل راه و شهرسازی و تشکر از برگزاری این نشست صمیمی به ابعاد مختلف برنامه ها و سیاست های اجرایی این شورا پرداخت و اظهار امیدواری کرد که با همگرایی و همرایی این دستگاه اجرایی، بتوانیم در جهت احقاق  برنامه های کلان کشور و در راستای سیاست های کلان دولت فعلی و نیز در جهت حمایت از دستگاههای اجرایی استان بعنوان بازوی مشورتی، حامی طرح های عمرانی باشد

 

  وی در ادامه خاطرنشان کرد: با ایجاد کارگروههای تخصصی و استفاده از نیروهای بسیجی توانمند و نخبه بتوانیم دوشادوش مدیران اجرایی در اجرای برنامه مختلف دولت به خوبی همراهی کنیم .

 

همچنین در ادامه این نشست صمیمی محمدعلی خواجه رضایی رییس شورای مرکزی بسیج مهندسین استان که سابقا رییس سازمان مسکن و شهرسازی وقت هم بوده ، به موفقیت های طرح مسکن مهر در استان اشاره کرد و افزود:  در حال حاضر راه و شهرسازی استان با یک طرح عظیم ملی مواجه است که درگیر تقاضای فراوان، ناشی از انباشتگی متقاضیان مسکن شده و بایستی با برنامه ریزی دقیق مشکلات مرتفع گردد.

وی اعلام آمادگی کرد که شورای مرکزی بسیج مهندسین استان به پشتوانه اعضای متخصص و متعهد به نظام همگام با راه و شهرسازی در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کنار این اداره کل ارایه خدمت نماید.

  سایراعضای حاضر نیز به ارایه برخی مشکلات و دغدغه های خودمرتبط با وظایف و ماموریت های راه و شهرسازی پرداختند و راهکارها و وپیشنهادهای مختلفی را در جهت حل مشکلات موجود بیان کردند .

 

در پایان مدیرکل راه و شهرسازی ضمن عرض تشکر از ابراز لطف دوستان و همچنین خیرمقدم به اعضای حاضر به تشریح وظایف و ماموریت های مختلف این دستگاه اجرایی بزرگ استانی پرداخت و خاطرنشان کرد: این اداره کل با 4 معاونت تخصصی که هرکدام از این حوزه ها با توجه به وظایف و خدماتی که ارایه می کنند در حد یک اداره کل مستقل مورد توجه هستند.

احسان خواجه رضایی در ادامه افزود: اکنون که مهمترین و بزرگترین رسالت و ماموریت این اداره کل در قالب طرح نهضت ملی مسکن، ساخت و عرضه مسکن برای زوج های جوان و نیازمندان به مسکن است و این انتظار را داریم تا با نظر مشورتی و تخصصی نخبگان  و متعهدین به نظام در این نهاد انقلابی، در پیشبرد طرحهای ملی، ما را حمایت و همراهی نمایند.

 مدیرکل راه و شهرسازی استان  پیشنهاد داد تا با ایجاد کارگروههای تخصصی کنار پروژه های ملی در افزایش توان علمی و عملی و بهرمندی از پتانسیل های بسیج مهندسین در مسیر پیشرفت و آبادنی استان گام های بلندی برداریم.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید